+38(044) 494-33-57
+38(067) 44-102-89 (Киевстар)
+38(050) 42-333-86 (Vodafone)
 
Пищевая
промышленность
Транспорт HoReCa Клининг Коммунальное
хозяйство
БДЖІЛКА.УКР

Публикации

Гігієна у пекарні
17.10.2011
Гігієна у пекарні Автор:  Павлина Пришлюк
Источник:  Харчовик №20 Пекарня та кондитерська № 8(38) жовтень 2011

Чистота виробничого приміщення – один із найважливіших факторів, які впливають на якість продукції. Від того, які засоби санітарії використовують у виробничому цеху, залежить безпека продуктів харчування і тривалість їх зберігання. Одне із підприємств, які пропонують на ринку технічні мийні засоби для підприємств харчової галузі, є "Нова-хім".

Це підприємство вже більше ніж 35 років працює у сфері розробки і виробництва засобів санітарії, має власне виробництво і науково-дослідну лабораторію, атестовану у державній метрологічній системі підприємств Мінпромполітики України.

"Усі препарати, які ми пропонуємо нашим замовникам, пройшли санітарно-епілеміологічну експертизу в інституті екогігієни й токсикології ім. Л. І. Медведя, – розповідає інженер-технолог компанії "Нова-хім" Юлія Мухіна, – Ці препарати мають сертифікати відповідності Держспоживстандарту України, а кожна партія продукції супроводжується паспортом якості. На препарати серії "Лойран", "Ексан" і "Бджілка" отримано патенти на винахід. Засоби, які ми пропонуємо, мають широкий спектр дії, видаляють стійкі забруднення (мінеральні і органічні відкладення, жирові та білкові забруднення, пригари, сажу, іржу, пил), працюють у воді будь-якої жорсткості і температури. Гарантом якості продукції є використання якісної сировини від провідних світових виробників і ретельний контроль на всіх етапах виробництва.

Один із винаходів нашого підприємства – це рідке антисептичне мило "Бджілка" для рук. Ми його розробили для персоналу підприємств харчової промисловості, громадського харчування, транспортних підприємств, дитячих, оздоровчих та медичних закладів, комунальних господарств, торгівлі та побуті, – продовжує розмову пані Юлія. – Це мило має чудові мийні та антисептичні властивості, знищує мікроби завдяки бактерицидному комплексу і придатне для частого використання. "Бджілка" не викликає подразнення шкіри, бо рН засобу нейтральний. Складається із комплексу м’яких ПАР, які зволожують шкіру, не проникаючи всередину. Також мило має антимікробні добавки. "Бджілка" відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України і безпечне для здоров’я людини..

Для кондитерських підприємств, а також для виробників меланжу ми пропонуємо засіб для миття яєць. Його можна використовувати у спеціальних мийних машинах чи для миття вручну. Цей засіб очищує яйця від механічних забруднень (курячий послід, пил, кров, слиз тощо). Він складається із суміші аніонних поверхнево-активних речовин і пом’якшувача, тому легко розчиняється у воді, зручний у застосуванні, піниться і не спричиняє труднощів у процесі миття. Миття яєць розчином цього засобу триває півтори хвилини.

Один із найбільш сильнодійних засобів, які ми пропонуємо для підприємств харчової промисловості, – "Тандем 35". Це лужний мийний засіб для видалення пригорілих, карбонізованих і застарілих органічних забруднень із термокамер для смаження, грилів, духовок, підлог і стін, покритих керамічною плиткою, на підприємствах харчової промисловості. Складається із ПАР, лужних компонентів, інгібіторів корозії, органічних і неорганічних добавок. Такий засіб видаляє застарілі забруднення, щільно прилиплі, пригорілі й карбонізовані залишки продуктів, а також рештки сажі і смоли. "Тандем" легко розчинить застарілий жир на кахельній підлозі чи стінах, однак його не можна застосовувати для миття виробів із алюмінію, латуні й міді. Для безпеки працівника під час роботи із таким засобом слід користуватися герметичними окулярами і гумовими рукавичками для захисту шкіри рук.

Компанія "Нова-Хім" пропонує додатково консультативну підтримку у питаннях процесу миття і дезинфекції обладнання і виробничих площ, – підсумовує Юлія Мухіна. – Наша компанія індивідуально для споживача підбирає мийні засоби, забезпечує пробними зразками продукції, організовує постачання у потрібний термін у повному асортименті, а також надає гнучку систему знижок".

Мийні концентрати виробництва "Нова-хім" за показником "ціна-якість" успішно конкурують із західними аналогами і дають змогу виконувати повний комплекс санітарно-гігієнічних заходів на будь-якому харчовому виробництві. Ефективна дія препаратів, зручність у використанні, зниження енерго- і водовикористання, економія робочих витрат – сукупність усіх цих якостей забезпечать підприємству також і економію фінансових ресурсів.


Контакты:

Украина, 02002, г. Киев, ул. Евгения Сверстюка, 11

Телефон: +38(044)494-33-57; +38(067)441-02-89; +38(050)42-333-86

E-mail: tms@nova-him.com

Партнеры: