+38(044) 494-33-57
+38(067) 44-102-89 (Киевстар)
+38(050) 42-333-86 (Vodafone)
 
Пищевая
промышленность
Транспорт HoReCa Клининг Коммунальное
хозяйство
БДЖІЛКА.УКР

Публикации

"Новий підхід до чистоти"
19.06.2010
"Новий підхід до чистоти" Автор:  Кузько Наталя
Источник:  Газета "Харчовик", "М’ясна індустрія" №4/травень 2010

Дотримання санітарії та гігієни у харчовій промисловості повинне бути на одному рівні із санітарією у медичних закладах. Важливо правильно підібрати мийні засоби для виробництва, адже окрім очищення та миття вони повинні не впливати на якість продукції і, в кінцевому результаті, не шкодити людському організму. На українському ринку представлений широкий спектр технічних мийних засобів для підприємств харчової промисловості і одне з провідних місць по їх виробництву займає компанія "Нова-Хім".

"ТОВ "Нова-Хім", вирізняється серед більшості компаній в галузі тим, що на сам перед має 35-річний досвід наукових досліджень та практики", - зауважує директор ТОВ "Нова-Хім" І.В.Ріхтер. "І саме це відокремлює компанію від маси продавців подібної продукції. Нагадаю, що підприємство створено на науково-дослідницький базі відомого інституту "ВНДІХІМПРЕКТ" і сьогодні ми маємо першокласних спеціалістів, високий науковий потенціал, атестовану лабораторію, сертифіковане виробництво, а це в свою чергу дозволяє випускати високоефективні, економічні, екологічно та безпечні засоби. Крім того компанія "Нова-Хім" не зупиняється на досягнутому та продовжуємо розробляти інноваційні продукти, наприклад, розробка технічних миючих засобів, що біологічно розкладаються або мають дезактивуючи властивості."

Окрім того, фахівцями підприємства вже створені комплексні програми застосування технічних мийних засобів, які відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам харчової індустрії. Слід зазначити, що мийні засоби компанії "Нова-Хім" застосовують на всіх видах виробництва, при цьому для кожного виду підприємства компанія пропонує окремі рішення. Мийні засоби розроблені з урахуванням особливостей кожного виду харчової промисловості. Відтак, в асортименті "Нова-Хім" є лінії мийних засобів для м’ясопереробної, молочної, рибопереробної, хлібопекарської та кондитерської галузі. Такий підхід до клієнтів особливо важливий у сучасних умовах, коли дедалі частіше урізноманітнюється обладнання, з’являються нові види матеріалів для нього, виготовляється нова продукція – все це потребує спеціальних умов догляду.

Наприклад, для підприємств м’ясопереробної галузі "Нова-Хім" пропонує мийні засоби для поверхневої очистки технологічного обладнання ("Лойран-Про (13-14)", "Ексан-Про", "Тандем (41)"), для очищення коптилок, грилю ("Лойран-К", "Тандем" (35), "Супераль"). Є також ряд засобів для зняття іржі та мінеральних забруднень, для миття алюмінієвих поверхонь. Для рибної промисловості компанія пропонує мийні засоби, призначені для ручного миття столів, підлоги, стін та обладнання, для автоматичної обробки обладнання, засоби з дезінфікуючим ефектом. Підприємства хлібопекарської та кондитерської галузі використовують засоби "Нова-Хім" як для очищення обладнання та приміщень, так і для миття харчових яєць. Деякі засоби мають широку сферу застосування та використовуються на всіх харчових підприємства та підприємствах громадського харчування. Сюди належить "Юніт-Хлоріті" для миття технічного обладнання, інвентарю та виробничих приміщень, "Ескан-Про" для очищення столів, плитки, стін та підлоги тощо.

Окрім миття обладнання на харчових підприємствах важливо також забезпечити загальну дезінфекцію та захистити персонал і продукцію від можливого зараження. Для очищення та захисту рук працівників підприємств харчової галузі "Нова-Хім" пропонує рідке мило "Бджілка" з антисептичною дією чи з іонами срібла та звичайне антибактеріальне мило. Для загальної дезінфекції можна використовувати "Клорпсепт-25", "Дезосепт-Форте", "Акватабс" та інші засоби.

Фахівці компанії також розробили засіб для пом’якшення води при роботі з апаратом високого тиску – "Юніт-Аква" та засоби для циркуляційного очищення комунікацій і апаратів, наприклад, "Супераль Сір", "Тандем (12, 64)". Такі засоби переважно використовують на підприємствах молочної галузі.

"Всі мийні засоби, що створені компанією "Нова-Хім", мають широкий спектр дії, видаляють стійкі забруднення (мінеральні і органічні відкладення, пригари, кіптяву, саджу, іржу), працюють у воді будь-якої жорсткості і температури, - запевняє головний хімік ТОВ "Нова-Хім" Т.Д. Тимчишина. -Гарантом якості продукції є використання якісної сировини від провідних світових виробників і ретельний контроль на всіх етапах виробництва. Ефективність дії препаратів впливає на зниження енерго- і водоспоживання, економію трудовитрат, а сукупність всіх цих властивостей забезпечать підприємству також і економію фінансових ресурсів.

До складу всіх препаратів входять сучасні складові компоненти:

  • поверхнево-активні речовини із ступенем біорозкладання більше 90%, що відповідають сучасним вимогам екології і промислової санітарії;

-антикорозійні добавки, завдяки яким подовжується термін експлуатації технологічного устаткування;

-пом’ якчувачі води, що зв’язують солі жорсткості у водорозчинні комплекси, підвищуючи тим самим ефективність миючої дії;

-атімікробні добавки нового покоління з пролонгованою дією.

А ще спеціалісти компанії завжди надають консультативну підтримку з питаннь процесу миття та дезінфекції устаткування і виробничих площ; надають рекомендації та підбераємо засоби конкретно під потреби споживача; розробляємо технологічну документацію та інструкції по застосуванню продукції."

Особливістю та цікавинкою роботи "Нова-Хім" є можливість індивідуального виробництва. Йдеться про те, що компанія може створити ексклюзивний мийний засіб не тільки за змістом, а й за формою, виконавши спеціальний дизайн, етикетку та підібравши відповідну тару. До списку послуг компанії входить також можливість нанесення на упаковку фірмової символіки, логотипу, малюнків та тексту на замовлення клієнта.

Важливо те, компанія "Нова-Хім" виготовляє свою продукцію за сучасними технологіями, щоб вона відповідала високим вимогам нинішнього часу. Всі препарати сертифіковані згідно з Держстандартом України та гігієнічними висновками Міністерства охорони здоров’я та рекомендовано для застосування в коммунальному господарстві, на підприємствах громадського харчування та оздоровчих, медичних закладах, в тому числі дитячих закладах.


Контакты:

Украина, 02002, г. Киев, ул. Евгения Сверстюка, 11

Телефон: +38(044)494-33-57; +38(067)441-02-89; +38(050)42-333-86

E-mail: tms@nova-him.com

Партнеры: